|
|
- • доцільність і спосіб лікування хворих препаратами класу ЕРБІСОЛ®визначає тільки лікар, і лікування здійснюється під його контролем;
- • ін’єкції препаратів бажано робити на голодний шлунок за 1-2 години до їди чи через 2-3 години після їди. Чай, соки, воду і т.п. можна вживати у будь-який час;
- • планові курси ербісолотерапії доцільно здійснювати, враховуючи фази місячного календаря: у період після «повного» Місяця посилюються процеси знищення аномальних клітин і програми патології, а в період «молодого-зростаючого» Місяця активуються ростові репаративно-регенераторні процеси, спрямовані на відновлення і нормалізацію фізіологічного стану. Це дозволяє підвищити на 10-20% ефективність лікування.
- • специфічні особливості застосування препаратів класу ЕРБІСОЛ® у лікуванні конкретних захворювань надаються у відповідних розділах.
|